Responsive image

Droid Token Başlangıç Programı

Droid Token Nedir?

P2P ve Web 3.0 olarak tasarlanan “DROID Token” Bitcoin’ in 21 Milyon adetine ithafen Maksimum 21 Milyar adet olacak şekilde Mine edilecektir. Halving döngüsü ise 2 yılda bir gerçekleşecektir. Bu nedenle piyasaya token arzı döngüsel olarak azalacağı için DROID Token yatırımcılarının sahip oldukları tokenlerın değer kazanması sağlanacaktır.

DROID Token 01.12.2022 tarihi itibariyle Tron Ağı üzerinde Beta TestNet Versiyonu ile aktif olacak. 23.2.2023 tarihinde TestNet sonlandırılarak“DROID Ağı” faaliyete başlayacak, 23.2.2025 tarihinde ilk Halving programı gerçekleşecektir.

Bu süre zarfında Maksimum arzın yarısına eş değer olan 10.500.000.000 DROID Token üretilecektir. Günlük Token üretim adeti ise 14.383.561 dir.

Günlük üretilecek Tokenlar, DROID Ağı’ na bağlı DROID Mine cihazları arasında eşit miktarda dağıtılacaktır.

Cihazların Hashrate oranı eşit ve sabittir. Kullanıcılarımız günlük daha fazla Token kazanımı sağlamak isterlerse, kendilerine ait DROID kullanıcı hesaplarına sınırsız sayıda DROID Mine cihazı ekleyip kazançlarını katlayabilecekler...

DROID Şirketi veya Ekibi elinde Token BULUNDURMAMAKTADIR... Ekip üyeleri de diğer kullanıcılar gibi kendilerine ait cihazlar ile token üretiminden eşit pay sahibidir.Şık ışıklı, yaylı ve kaliteli butonu ile (membran buton kullanılmamıştır!) uzun yıllar sorun çıkarmadan çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Çok butonlu (birden fazla sıra durumlarında) ürünlerimiz ve arayüzlerimizde bulunmaktadır

Sıramatik Numaratör Ekranı Ve Klavyesi

Aile Hekimleri (ASM), Bankalar, Noterler, Belediyeler, Hastaneler, Fastfood Zincirleri için tasarlanmış tak çalıştır sıra çağrı sistemidir.

Klavye kullanıldığı için (membran tuş takımı kullanılmamıştır) kullanımı çok kolay ve dayanıklıdır. USB keypad (klavyenin numlock kısmım) ile çalışır edüstriyel tasarımdır.Tek taraflı çift taraflı tasarımların yanı sıra kablosuz ve lcd ekran tasarımlarımızda mevcuttur.

P10 panelden üretilen ekranlarımı dış ortamda çalışmaya uygundur. İstenen ölçüde ve çift taraflı olarak isteğe göre üretim yapabilmekteyiz.

DROID Teknoloji tarafından geliştirilen kablolu sıra çağrı sistemimiz endüstriyel bir üretimdir. Klavyenin numpad kısmı ile çalışmaktadır bu sayede uzun süre hizmet verebilecektir ve arıza durumunda piyasadan bulacağınız benzeri bir klavye ile değiştirebilirisiniz. Ekranda aynı anda iki müşterinin sıra numarası görünmektedir bu sayede müşterinizin numarasını kaçırma ihtimali azalmış olur. Klavyedeki artı tuşuna basarak bir önceki gönderdiğniz sayının bir fazlasını ve eksi tuşuna basarak bir eksiğini tek tuşla ekrana gönderebilirsiniz böylece her seferinde klavyeye sayı yazmak zorunda kalmazsınız. İnternet olan mekanlarda server üzerinden sınırsız ekrana veri gönderme özelliğine sahiptir. Kablosuz olarak başka ekranlara ve hatta lcd TV lere veri gönderebilir.