Responsive image

Biz Kimiz?

Droid Token

DROID Teknoloji Firması 2006 yılında %100 yerli sermaye ile yazılım, elektronik, haberleşme ve teknoloji firması olarak faaliyete başlamıştır. Savunma sanayi, sağlık sektörü, lojistik ve haberleşme alanlarında birçok şirket ve kuruma hizmet vererek çözüm ortaklığı sağlamıştır. Bünyesinde bulunan alanında uzman kadroları ve çözüm ortaklarıyla üretimi tamamen firmaya ait olan 35,000 den fazla IoT cihaz, otonom şekilde çözüm ortağı olduğumuz global firmalarda kullanılmaktadır. Şirket politikası olarak benimsediğimiz “Yeşil Enerji” ve “Geri Dönüşüm” ilkeleri bu zamana kadar en çok gururlandığımız başarılar arasındadır. Üretimini yapmış olduğumuz tüm cihazlar mümkün olan en düşük enerji sarfiyatına sahip olup, geri dönüşümden elde edilmiş materyallerden imal edilmektedir. DROID Teknoloji faaliyet gösterdiği süre boyunca imzası bulunan bir çok projeden edinmiş olduğu tecrübeyle, IoT ve Blockchain teknolojilerini birleştirerek yeniliklere imza atmayı hedef edinmiştir.

 • Hem "WiFi Extender" hem de “DROID Token” madencilik cihazı!
 • Blockchain ve Kripto alanında bir İLKTİR.
 • Sürdürülebilir Enerjiyi Destekler.
 • 5Volt 0.2Amper ile çalışır.
 • Karbon ayak izi bırakmaz.
 • DROID Mine cihazı ile internete bağlı kaldıkça DROID Token kazan.
 • Daha fazla DROID Mine cihazına sahip olarak DROID Token kazancını katla.
 • DROID Referans Programı ile referans olduğun kullanıcıların kazançlarından %10 luk ekstra kazanç sağla.
 • DROID Token Stake sayesinde garanti pasif kazanç elde et.

DROID Şirketi veya Ekibi elinde Token BULUNDURMAMAKTADIR.

Yeni Nesil Madencilik

Blockchain alanında özellikle madencilik faaliyetlerinde yüksek enerji sarfiyatı ve madencilik cihazlarının mine özelliğinden başka herhangi bir alanda kullanılamaması bizleri yeni girişimlere sevk etmiştir. Milyonlarca insanın yaşadığı ülkenin yıllık enerji tüketimi kadar enerji sadece tek bir coinin “varlık olabilmesi için” madencilik cihazları tarafından hiç edilmektedir. Ve bu cihazlar sürekli piyasaya sürülen bir üst versiyonları nedeniyle her geçen gün düşük kapasitede işlem görmeye başladıkları için çöp haline gelmektedirler. Bu noktada DROID Teknoloji olarak uzun süren çalışmalar ve deneyimlerimiz sayesinde, kendimize görev edindiğimiz şirket polikamız gereği sadece 5 Watt enerji ile çalışan “DROID Mine” cihazını geliştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Sektörde bir ilk olan ve kendinden sonrakilere öncülük edecek, kapalı devre cihaz olarak tasarlanan “DROID Mine” cihazı sadece kripto alanındaki işlevi ile değil, gündelik hayatta zaruri ihtiyaç duyduğumuz internet kullanımında da büyük avantajlar sağlayacaktır. “DROID Mine” cihazı hem WiFi Extender hem de “DROID Token” madencilik cihazı olarak tasarlanmıştır. Bu bağlamda Blockchain ve Kripto alanında bir İLKTİR.

 • DROID Şirketi veya Ekibi elinde Token BULUNDURMAMAKTADIR...
 • Mevcut internet kullanım alanınızı genişleteceksiniz.
 • Cihazlarınız internete bağlı kaldığı süre boyunca “DROID Token” kazanacaksınız.
 • Sistem tüm IoT Cihazlarınıza uzaktan eriişim sağlayarak yaşam kalitenizi yükseltmeyi hedeflemektedir.

Geleceği Birlikte Şekillendirelim...

Geliştirmiş olduğumuz yazılım ve mühendislik sonucu üretimi tamamen kendi tarafımızca (diğer tokenler gibi madencilik cihazlarını başka firmalara taşore etmiyoruz ) yapılan “DROID Mine” cihazı kullanımı ile evinizde ki, işyerinizde ki WiFi modemin sağladığı alan genişliğini bağlantı kaybı yaşamadan daha geniş alanlara aktarabilirsiniz. Bu aşamada cihaz internete bağlı kaldığı süre boyunca sizi “DROID Ağı” nda bir onaylayıcı olarak görevlendireceği için otomatik olarak “DROID Token” kazanacaksınız. Şirket olarak kullanıcılarımızı “İnternete Bağlı Kaldıkça Token Kazananlar” olarak nitelendiriyoruz. Geniş bir eviniz var ve modeminizin bulunduğu konum yatak odanızdan internete bağlanamamanıza ya da bağlantı kaybı yaşamanıza neden oluyor ise “DROID Mine” cihazını kullanarak sorunsuz bir şekilde mevcut konumunuzdan internete bağlanabilir, bağlı kaldığınız süre boyunca da “DROID Token” kazanarak pasif gelir elde edebilirsiniz.

Şirket olarak kullanıcılarımızı bir“müşteri” olarak değil, bir “iş ortağı” olarak gördüğümüz için “DROID Token Programı” nın tüm kazanımlarından pay almalarını sağlayacağız. Oluşturduğumuz yol haritamızda belirttiğimiz üzere yakın zamanda kullanıcılarımız mevcut internetlerini paylaştıklarında da ekstra kazanç elde edebilecekler. Özellikle uzmanı ve birçok büyük şirkete çözüm ortağı olduğumuz IOT cihazları ile ilgili yaptığımız çalışmalar ve IOT cihazların internete bağlanmalarında köprü görevi görecek “DROID Mine” cihazları paydaşlarımızın ekstra token kazanmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.