Araçlar - Makaleler

Voafone ve HG658c Port Açma Sorunu

13 Aralık 2017, Yazar 1 comment

HG658c Modem ve Port Açma Sorunu

Kimseyi yormadan konuya girmek istiyorum… Vodafone tarafından sözleşme karşılığı verilen HG 658 c modemin portları açılmıyor; evet ben bir hafta boyunca her gün çağrı merkezini aradım ve bunun çözümünü bulamadılar.Mağdur Müşteri

Bu siteye kadar gelip bu yazıyı okuyan mağdur müşteriye çözümün sağlanamadığını söylemek zorundayım. Boşuna kendinizi yormayın ve başka firmaya geçin… eğer sözleşmeniz varsa ve cayma ücreti istiyorlarsa hizmetin olmadığı başka bir yere ikamet taşımanız gerek, yani fiber internet olmayan bir yere adresinizi alırsanız hizmeti cayma bedeli olmadan sonlandırmak zorundalar diye biliyorum (yanlış olabilir) .

HG658c Port Açma Serüvenim

Bu yazıyı yazmamın sebebi benim gibi günlerce telefonda uğraşmayın diye. Vodafone HG658c Port Açma serüvenim… Önce sizi Huawei ye yönlendiriyorlar, buradan yanıt almanız size bir güne patlıyor ve yanıt şu şekilde oluyor ( BİZİM BÖYLE BİR HİZMETİMİZ YOK). Sonra biz size döneceğiz başlıyor… sonra dönen falan olmayınca yine arıyorsunuz ve 72 saat muhabbeti başlıyor, prosedür öyleymiş 72 saatte cevap geliyormuş. 72 saat sonununda bana SMS geldi sayın müşterimiz internet hizmetiniz sağlanmıştır diye 🙂 sanki internet bağlantım yokmuş gibi. Evet en son konuştuğum çağrı merkezi yetkilisi konunun Telekomla alakalı olduğunu söyledi ve beni 72 saat içinde arayacaklarını söyledi… Başka modemle bağlanınca bu portlar açılıyorsa konunun nasıl telekomla alakası oluyor anlamadım ama neyse vazgeçtim zaten.

Boşuna Zaman Kaybetmeyin

Kısacası boşuna daha fazla uğraşmayın ve başka firmaya geçip kurtulun.

  1. Comments are closed.