Aydınlatma Otomasyonu

Android Aydınlatma Otomasyonu

12 ve 24 volt aydınlatmalarınızın 30 ampere kadar telefon ve uzaktan kumanda ile aynı anda dimlenmesini sağlayan ürünümüzdür, google play den indirebilirsiniz.

Pergule Aydınlatma Otomasyonu

Ürünümüz özellikle pergule (pergola) aydınlatmalarının kısılıp açılması için tasarlanmıştır, bu üründe 30 ampere 12 voltta ve 15 ampere kadar 24 voltta pergolalalarınızdaki aydınlatmaları kontrol edebilirsiniz, buda ortalama 60 m2 bir alandaki pergola aydınlatmasının kontrol edilebilmesine imkan tanır, youtube videosu için tıklayınız.

Kurulum 4 Kablo ile Çok Basit

Ürün kurulumu 4 kablo ile gerçekleştirilmektedir, trafodan sonra takılan cihazınıza kesinlikle 220 volt bağlamayınız. Kurulum videosu için tıklayınız

Kumanda Kayboldu, Kırıldı, Pili Biti Derdine Son

Smart Light dimmer ile aydınlatmalarınızı cep telefonunuz ile de kontrol edebilirsiniz bu sayede kumandalı dimmerler ve röleler de olabileceği gibi kumanda dan kaynaklı sorunlar canınızı sıkmaz .

Otomatik Bluetooth Bağlantısı

Otomatik bağlantı sayesinde QR kod ile yapacağınız tek seferlik bağlantı ayarı sayesinde 50m2 alanda uygulmayı çalıştırdığınız da otomatik olarak bağlantı sağlanır ve aydınlatmanızı kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Tüm 12 ve 24 volt ledlere uyumludur, aydınlatmanızı kısmanız sayesinde hem enerji tasarrufu sağlarsınız hemde led aydınlatmalarınızın ömrünü uzatırsınız.

Dimmer ile Enerji Tasarrufu ve Daha Uzun Ömürlü LED ler

Led aydınlatmaların ortalama ömrü 40 bin ile 50 bin saat olmakla beraber fazla ısı led aydınlatmanın ömrünü kısaltan en önemli faktördür ve dimmer ile aydınlatma şiddetini kısarak led aydınlatmanızın ısı üretmesininde önüne geçersiniz bu sayede aydınlatmalarınız maksimum süre çalışmaya devam edecektir.