İşlerimiz

İhtiyacınız neyse ona göre çözüm üretiyoruz… Kişiye özel donanım ve yazılım ile  kablolu kablosuz otomasyon ihtiyacınıza özel çözümler.

Nedir peki bu ?

Kendisi çalışması gereken bir cihazınız var yada bazı fonksiyonlarına müdehale etmek istiyorsunuz yada bir reklam fikriniz var fakat donanım ve yazılıma ihtiyacınız var. Otomasyon dendiğinde aklınıza ne geliyorsa burada onu yapıyoruz.
tavan aydınlatma otomasyonu dmx

zorbeyler bayrampaşa showroom dmx aydınlatma otomasyonu

Aydınlatma Otomasyonu…

Ofisinizin bir çok noktasında bulunan aydınlatmaları kontrolmü etmek istiyorsunuz ? Led aydınlatma dimmer çözümlerimiz için bizimle irtibata geçin. Android tabanlı yazımlarımız ve size özel devre tasarımlarımız ile tam olarak istediğiniz aydınlatma çözümünü üretelim. Yanda görülen ofiste 50 den fazla noktayı android tablet ile dimlenebilir hale getirdik, ürün başına 30 amperden fazla gücü kontrol ettik.

 

Bir Reklam Fikrinizmi Var ?

Otomasyonamı ihtiyacınız var ?  Samsung reklam depertmanına için tasarladığıımız yukarıda görülen ürün etkileşimli bir reklam ürünüdür. Galaxy S5 in suya dayanıklılık özelliğinin sunumu için yazılım ve donanımı tasarlanmıştır.

otomasyonlu ve ledli durak

ledli durak aydınlatma projesi

Projelendirelim !

Hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olalım. Projenize başllamadan önce üç boyutlu çizimini görmek istemeniz en doğal hakkınız. Akıllı durak aydınlatmasının çizimini gördüğünüz bu projede otobüs yaklaşırken bekleyen yolcuların renkli ışıklar ile uyarılması ve şoförün yaklaşmadan durakta yolcu olduğunu farketmesi amaçlanmıştır. Aynı zamanda aydınlatmada enerji tasarrufu sağlaması hedeflenmiştir.

———————————————————————————————–

Mekaniksiz…!

Yukarıda görülen uygulamada kısılarak kapanan mutfak dolabı aydınlatması donanımsal olarak herhangi bir mekanik anahtar içermez. Kapağa yerleştirilen mıknatıs aracılığı ile devreye girip çıkmaktadır. 7 Amper bir güç kontrol eden donanım 3 cm2 bir alan kaplamaktadır ve mobilyaya gömülmüştür.

RGB Led Kontrolü

Yüksek amperli led aydınlatma uygulamalarına dimmer çözümleri. droid.com.tr bünyesinde geliştirdiğimiz donanımlarımız ile amper sınırı olmadan aydınlatma çözümleri. İhtiyacınıza özel yazılım çözümleri ile neyin nasıl çalışacağına ve nasıl kontrol edileceğine siz karar verin. Firmanıza renk katın kalıplardan sıyrılın.

devre tasarımı ve simülasyonu

baskı devre tasarımı

Devre Tasarımı

Prototipin ardından seri üretim için devrenizi tasarlayıp isterseniz bitmiş ürün halinde size sunuyoruz. Pcb baskı çözümlerimiz mevcuttur.

Dokunmatik Ledli ve Isıtıcılı Ayna 

Dokunmatik ve carbon resistanslı ayna camı ısıtarak aynananın buhar yapmasına engel olur. Aynı zamanda dokunmatik sensör ile devreye alınan aydınlatma aynanın içine monte edilmiştir.

konsept aydınlatma

konsept manav led aydınlatma

Konsept Aydınlatma Tasarımı

İşletmeye özel aydınlatma tasarımı çözümlerimiz ile projelerinize renk katıyoruz. İhtiyaca uygun kelvin ve lümeni bulmanızda yardımcı olalım . Yanda görülen manavda konsept bir aydınlatma ile daha canlar renkler elde edildi doğru CRI değeri, gerçek renkler…