Araçlar - Makaleler

Çanakkale İçin Web Sitesi Tasarımı

3 Haziran 2018, Yazar 0 comment

Çanakkale İçin Özel Fiyatlar ile Herşey Dahil Web Tasarım

droid.com.tr olarak Çanakkale için kurduğumuz ekiple web tasarım hizmeti veriyoruz. Çanakkaleye özel herşey dahil kampayamız sayesinde suya sabuna dokunmadan 450 TL ye .com uzantılı domain ve hosting dahil web sitesiniz olsun.

Droid Teknoloji Deneyimi

Google Partner rozetli ekibimizle çevrim içi pazarlama hizmeti veriyoruz ve web tasarım,  domain ve hosting hizmetleri alanındaki deneyimimizi Çanakkaleli müşteriler ile buluşturmak için kolları sıvadık. Kaliteden ödün vermeden herşey dahil başlattığımız kampanya sayesinde size sadece istediğiniz temayı seçmek kalıyor.

Arama Motoru Optimizasyonu

Artık web sayfası tasarlamakla sadece başlangıç yapıldığını, sonrasında arama motoru optimizasyonu ile sayfaların desteklenmesi gerektiği düşünüyoruz bu sebeple her müşterimiz için google webmaster tools kaydı ve arama motoru optimizasyonu (SEO Search Engine Optimization) yapıyoruz. Bu sayede sitenizin google tarafından yayınlanır yayınlanmaz taranması sağlıyor ve haftalarca sitenizin indexlenmesini beklemiyoruz.

Markanızın Tescilini Yaptırın com.tr Kaydı ve Site Bizden

Droid Teknoloji olarak marka tescilinizi yapalım com.tr kaydı ve siteniz bizden olsun. Marka tescili ve patent hizmeti alana com.tr uzantılı web sitesi hediye ediyoruz. Sizde marka tescilinde Droid Teknolojiyi tercih edin karlı çıkın. Çanakkale ye özel kampanyalarımız devam edecek droid.com.tr den bizi takip edebilirsiniz.