Araçlar - Makaleler

Modern Led Avizeler

17 Kasım 2017, Yazar 60 comments

Avizeler sadece bir ışık kaynağı değil

Avizeler sadece bir ışık kaynağı değil, evinizi veya mekanınızı tanımlıyor ve bir odak noktası olarak hizmet ediyor. Avizeler bir zamanlar geleneksel evlerde dolandırıcılık olarak görülürken, bugün dünyada modern evlerin olmazsa olmazı olmuş durumda. Geçmişte sadece salonlarda bulunan avizeler çok yönlü olarak artık her odada bulunuyor.

İlk İzlenim Önemlidir

Bir avize, ziyaretçilerinize anında ilk izlenim veren güzel, klasik bir giriş ışıklandırması yapar. Yemek odası avizeleri, akşam yemeği partileri ve diğer toplantılar için mükemmel samimi bir ortam sağlar. Gölgeler ile Avizeler, doğru odaklandığında sıcak ve davetkâr bir atmosfer yaratmanıza yardım eder. Modern aydınlatma mimarisinde, tüm odalarda hatta banyoda bile bir avize düşünülebiliyor.

Alanın Boyutlarını Dikkate Alın

moderavizeci.com yetkililerinden aldığımız bilgiler doğrultusunda avize hakında karar almadan önce nelere dikkat etmemiz gerektiğini öğrendik. Alanın boyutlarının referans kaynağı olduğunu belitildi. Avizeler genellikle çap, yükseklik ve / veya sahip oldukları ampul sayısı ile ölçülüyor. Büyük odalarda tavan yüksekliğine bağlı olarak iki veya üç kademeli bir armatür seçiliyor. Beğendiğiniz avizenizin odanızın boyutları ile uyum sağlaması konusunda şüphe içindeyseniz firma ile görüşüp bilgi alabilirsiniz.

Aydınlatma Tasarımı

Avizeler, her mekana benzersiz bir kişilik katan mükemmel bir tasarım çözümüdür. moderavizeci.com, modern avizelerde rustik ve endüstriyel stillere kadar geniş bir yelpazede lüks avizeleri, sayısız stilde ve kaplamalarda mimari alanlarla buluşturuyor.

Koleksiyonu ve benzeri markalardan tasarımcı aydınlatmalarına göz atabilirsiniz.

  1. şükrü güvenç
  2. Comments are closed.