Responsive image

IoT Havuz Bilgilendirme Panosu

Online Havuz Bilgilendirme Panosu


Havuz, Sauna, Buhar Odası ve Tuz Odası bilgilendirme panolarında yeni bir kullanım kolaylığı geldi. Havuzun PH, Klor ve Isı değerlerini full otomatik ölçen ve bu verileri istediğiniz noktalara yerleştirdiğiniz led paneller ile müşterilerinizin bilgisine sunan teknolojimiz ile havuz değerleriniz her zaman her yerde.

Tamamen Kablosuz Altyapı


İşletmenizin WIFI altayapısı üzerinden tamamen kablosuz çalışan sistem ile sadece elektriğe bağlayın ve ağ şifrenizi girin. Havuzunuzun verileri otomatik olarak istediğiniz kadar ekranda aynı anda gösterilsin. İsteğinize göre belirlediğiniz ebatlarda tarafımızdan tasarlanan tabelalarınız ile müşterileriniz anlık olarak havuzlarınızdaki değerleri takip edebilsin.Havuz verilerinizi size ait web arayüzünden takip edip belirlediğiniz eşik değerler aşıldığında alarm oluşturun. Geriye dönük tüm verilerinize arayüzden ulaşın ve havuzunuzun bakımı hakkında kaydınızı otomatik tutun.

Farklı Havuzlar İçin Tabelalar yada Her Havuz İçin Bir Tabela


İstediğiniz noktalara farklı tabelalar yerleştirip hangi tabelada hangi havuzun verisini göstereceğinizi sonradan belirleyebilirsiniz. İsterseniz tek tabela ile birden çok havuzun verisini gösterebilirsiniz. Bulut teknolojinin verdiği konfor ile dünyanın heryerinden havuzunuzun verilerini canlı olarak görün veya geriye dönük tüm verileri takipedin.