Responsive image

Otomatik Kapı Geri Sayım Sayacı

Mola Paydos Yemek Arası İş Başı Zili

Fabrikada belirlenen saatlerde ekranda iş başı, çay molası, yemek molası ve paydos gibi bilgiler yazılarak alarm oluşturulur ve bu sayede çalışanların aynı anda molaya ve yemeğe çıkmaları sağlanabilir 120 db ses ile gürültülü alanlardada sesin duyulması sağlanır.

Cihaz gerçek zamanlı saati ayarlanmış olarak ve gereken alarmlar kurulu, istenen yazılar yazılmış olarak tarafınıza gönderilir. Elektrik kesintilerinde veya başka sebeplerle saati geri kalmaz ve ileriye gitmez.

P10 panelden üretilen ekranlarımı dış ortamda çalışmaya uygundur. İstenen ölçüde ve çift taraflı olarak isteğe göre üretim yapabilmekteyiz.Sıramatik Numaratör Ekranı Ve Klavyesi

Aile Hekimleri (ASM), Bankalar, Noterler, Belediyeler, Hastaneler, Fastfood Zincirleri için tasarlanmış tak çalıştır sıra çağrı sistemidir.

Klavye kullanıldığı için (membran tuş takımı kullanılmamıştır) kullanımı çok kolay ve dayanıklıdır. USB keypad (klavyenin numlock kısmım) ile çalışır edüstriyel tasarımdır.Tek taraflı çift taraflı tasarımların yanı sıra kablosuz ve lcd ekran tasarımlarımızda mevcuttur.

P10 panelden üretilen ekranlarımı dış ortamda çalışmaya uygundur. İstenen ölçüde ve çift taraflı olarak isteğe göre üretim yapabilmekteyiz.

DROID Teknoloji tarafından geliştirilen kablolu sıra çağrı sistemimiz endüstriyel bir üretimdir. Klavyenin numpad kısmı ile çalışmaktadır bu sayede uzun süre hizmet verebilecektir ve arıza durumunda piyasadan bulacağınız benzeri bir klavye ile değiştirebilirisiniz. Ekranda aynı anda iki müşterinin sıra numarası görünmektedir bu sayede müşterinizin numarasını kaçırma ihtimali azalmış olur. Klavyedeki artı tuşuna basarak bir önceki gönderdiğniz sayının bir fazlasını ve eksi tuşuna basarak bir eksiğini tek tuşla ekrana gönderebilirsiniz böylece her seferinde klavyeye sayı yazmak zorunda kalmazsınız. İnternet olan mekanlarda server üzerinden sınırsız ekrana veri gönderme özelliğine sahiptir. Kablosuz olarak başka ekranlara ve hatta lcd TV lere veri gönderebilir.

Seksiyonel Kapı Geri Sayım Sayacı

Otomatik kapıların kapanmasına kalan süreyi göstermek için tasarlanmıştır. Kapının açılması ile belirlediğiniz süreden geri saymaya başlar, fotosel kontak girişi vardır. Sürenin bitmesine 5 saniye kala siren ile alarm verir

Gövde üzerinde bulunan butonlar aracılığı ile geri sayım sürecini belirleyebilrisiniz.

P10 panelden üretilen sayaçlarmız dış ortamda çalışmaya uygun tasarlanmıştır.